Co nabízíme


Nabídka zajištění zahraničních stáží

Nabídka zajištění zahraničních stáží

Zajišťujeme zahraniční odborné stáže pro pedagogy ve Velké Británii, Španělsku, Nizozemsku a dalších evropských zemích. V rámci stáží umožňujeme stínování výuky a organizujeme workshopy se zahraničními kolegy.

Zajišťujeme zahraniční pracovní stáže pro nezaměstnané s cílem umožnit osobám bez pracovního uplatnění v ČR získat zkušenost v zahraničí a rozšířit a prohloubit své osobní a odborné kompetence.


Zahraniční stáže pro pedagogy

Zahraniční stáže pro pedagogy

Rok 2023 jsme zahájili zprostředkováním zahraničních stáží hned pro několik škol. Podařilo se nám připravit stáže v Lisabonu, ve Florencii, v Oslu a v Antverpách.


Kniha průvodce dyslexie

Kniha průvodce dyslexie

Průvodce pro učitele a rodiče na téma dyslexie vznikl ve spolupráci mezinárodního týmu odborníků z Velké Británie, Polska a České republiky. Příspěvek za Českou republiku a korekturu celé knihy zajistila Doc. PaedDr. Olga Zelinková, CSc., kterou není třeba představovat. Vážíme si spolupráce s paní docentkou Zelinkovou, nejen pro rozsah a hloubku jejich znalostí, ale také pro neobyčejný dar je podat i naprostým laikům.

Kniha je psaná srozumitelně, obsahuje praktické tipy i zahraniční zkušenosti. Objednat si ji můžete na stránkách Logopedie Vendy.


Poskytování pracovního a kariérového poradenství

Poskytování pracovního a kariérového poradenství

Poskytování individuálního a skupinového pracovního poradenství a personálních služeb pro uchazeče a zájemce o zaměstnání (např. informační, motivační, poradenské semináře a workshopy o trhu práce, pracovní a bilanční diagnostika, individuální poradenství, apod.)


Zprostředkování zaměstnání

Zprostředkování zaměstnání

Jsme držitelem platného povolení ke zprostředkování zaměstnání na území České republiky. Uchazečům a zájemcům o zaměstnání vyhledáváme vhodné pracovní uplatnění, zaměstnavatelům pomáháme se zajištěním mzdových příspěvků na nově vytvořená pracovní místa.


Semináře v oblasti genderové problematiky, realizace genderového auditu.

Semináře v oblasti genderové problematiky, realizace genderového auditu.

Nabídka byla postavena na úspěšné realizaci genderového auditu a školení manažerů a personalistů v sedmi podnicích Zlínského a Moravskoslezského kraje. Aktuální nabídku školení v oblasti genderové problematiky naleznete zde a nabídku školení flexibilních forem práce zde. Bližší detaily o realizovaných aktivitách naleznete na http://www.genderaudit.cz.