POLEPSIMSI | Euro-face.cz

Polepším si!


Polepším
Polepším
  Realizace: 2020-2022

Příležitost pro ženy ve Zlínském kraji uplatnit se v oborech s vyššími mzdami

Hlavním cílem projektu je zlepšit postavení žen na trhu práce ve Zlínském kraji.
Projekt je zaměřen na snížení genderových nerovností na trhu práce a překonání stereotypů prostřednictvím poradenské podpory, mentoringového programu, vzdělávání a podpory zaměstnávání cílové skupiny žen ohrožených na trhu práce. Ženy jsou podporovány v kariérním růstu a v uplatnění ve STEM oborech tak, aby se zlepšila jejich finanční situace.

Stáhněte si leták projektu zde.


12.01.2021 Osvětový seminář na podporu žen na trhu práce


Lektorka

V projektu „Polepším si! Příležitost pro ženy ve Zlínském kraji uplatnit se v oborech s vyššími mzdami“ jsme plánovali realizovat řadu osvětových aktivit a představit inspirující úspěšné ženy. Tyto plány nám překazila epidemie COVID-19 a následná omezení shromažďování osob, nicméně v krátké pauze se nám v září 2020 podařilo uspořádat jeden menší osvětový seminář, na kterém se o své zkušenosti podělila žena, která dosáhla významného postavení ve firmě IBM


Aktuálně je zde na pozici Team Leader a vede veskrze mužský kolektiv. Jak se ji líbí v technickém oboru a jak se ji pracuje s muži vyprávěla na semináři, který se konal v Brně, na půdě další, na první pohled mužské firmě, developerské a stavební VH Konstrukce. Rádi bychom na seminář navázali dalšími aktivitami.

Fotografie ze semináře- kliknutím zobrazíte větší fotografii


 });